برگزاری جلسه كارگروه كاهش آلودگی هوا در هفته پاك

برگزاری جلسه كارگروه كاهش آلودگی هوا در هفته پاك

حیوان خانگی بگیر: برگزاری جلسه كارگروه كاهش آلودگی هوا همزمان با هفته هوای پاك روز شنبه (28 دی ماه) انجام می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا اداره كل محیط زیست استان تهران برنامه های هفته هوای پاك با شعار هوای پاك، اقدام و عمل در این استان را اعلام نمود كه بر این اساس امروز (۲۶ دی ماه) به نام ورزش و محیط زیست نامگذاری شده است و مسابقات فوتسال تیم های منتخب كمیته ملی المپیك، محیط زیست، هنرمندان و شهرداری تهران در سالن فدراسیون هندبال كه از روز گذشته شروع شده، ادامه می یابد و دیدارهای رده بندی و فینال روز شنبه (۲۸ دی ماه) انجام می شود.

فردا (۲۷ دی ماه) مسابقه تیراندازی محیط بانان و مراسم امضای تفاهمنامه یگان حفاظت سازمان محیط زیست با فدراسیون تیراندازی با حضور سرهنگ جمشید محبت خانی - رئیس یگان حفاظت محیط زیست- برگزار می گردد.

شنبه (۲۸ دی ماه) كه با نام مسئولان و هوای پاك نامگذاری شده است نشست كارگروه كاهش آلودگی هوا با حضور گروه های اجتماعی و اساتید با حضور انوشیروان محسنی بندپی - استاندار تهران - در استانداری تهران انجام خواهد شد. همایش ورزش و محیط زیست نیز در آكادمی ملی المپیك با حضور مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست برپا می شود.

یكشنبه (۲۹ دی ماه) جشنواره دانش آموزی در یكی از مدارس منطقه ۱ با هدف فرهنگسازی در زمینه هوای پاك برگزار می گردد و زنگ هوای پاك به صدا در می آید. علاوه بر آن طرح تعویض رایگان «كنیستر» تاكسی در شهرستان ملارد اجرا می شود.

دوشنبه (۳۰ دی ماه) به مدیریت منابع آلودگی و هوای پاك اختصاص دارد و سیستم پایش آنلاین دو مجموعه نفتی در شهرستان ری افتتاح می شود.

سه شنبه (اول بهمن ماه) همایش دانش آموزی محیط زیست با همكاری اداره كل شهرستان های استان تهران در شهرستان رباط كریم انجام می شود. این جشنواره به ارائه مقالات و كارهای پژوهشی در حوزه محیط زیست اختصاص دارد.

منبع:

1398/10/27
18:59:29
5.0 / 5
2238
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است