هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد

هوای تهران برای گروه های حساس ناسالم می باشد

به گزارش حیوان خانگی بگیر بر مبنای اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، هوای پایتخت امروز (۵ بهمن ماه) در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا پیشبینی های انجام شده در شركت كنترل كیفیت هوای تهران از آن حكایت می كند كه در اولین ساعات صبحگاه امروز (۵ بهمن ماه) با برقراری جوی آرام همراه با افزایش تردد خودرو ها در اولین روز هفته، غلظت ذرات معلق در بیشتر مناطق افزایش پیدا كرده و سبب كاهش كیفیت هوای پایتخت شده است.

طی روز شرایط مناسب جهت پراكندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد و احتمال می رود كیفیت هوای برخی مناطق پرتردد در شرایط نامطلوب باقی بماند ازاین رو با افزایش حجم ترافیك شبانگاهی، تجمع آلاینده ها و برقراری شرایط ناسالم بخصوص برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود، باآنكه افزایش نسبی تندی باد در بعضی ساعات پایانی شنبه می تواند تا حدودی باعث پراكندگی آلاینده ها شود.

صبح فردا (۶ بهمن ماه) كیفیت هوا در بعضی مناطق در شرایط نامطلوب قرار خواهد گرفت كه ناشی از عدم وزش باد مؤثر و افزایش تردد خودرو ها است. شرایط جوی نسبتاً پایدار طی روز یكشنبه هم پراكندگی آلاینده ها را محدود و سبب انباشت ذرات معلق در مناطق پرتردد می شود. در ساعات پایانی یكشنبه سكون جو همراه با ازدیاد تردد خودرو ها، بر غلظت ذرات معلق افزوده می شود و به تبع آن كیفیت هوا را در مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد داد.

بر اساس اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران میانگین كیفیت هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۹ و هوا در شرایط قابل قبول بود. این شاخص الان ۱۰۷ و هوا در شرایط ناسالم برای گروه های حساس است.
1398/11/05
14:30:10
5.0 / 5
2322
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است