3 هكتار از مناطق نایبند و مند طعمه حریق شد

3 هكتار از مناطق نایبند و مند طعمه حریق شد

حیوان خانگی بگیر: بوشهر در روزهای تعطیلات نوروزی 3 مورد آتش سوزی در پارك ملی دریایی نایبند و منطقه شكار ممنوع كوه مند اطفاء شد.


آتش سوزی های رخ داده شده در پارك ملی دریایی نایبند و منطقه شكار ممنوع كوه مُند با همّت محیط بانان، دوستداران محیط زیست و دستگاه های همكار اطفاء گردید.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان بوشهر، به دنبال اطلاعات واصله درباب آتش سوزی در ۲ نقطه از منطقه پارك ملی دریایی نایبند و یك نقطه از منطقه شكار ممنوع كوه مند پرسنل یگان حفاظت (محیط بانان) توانستند با همكاری جوامع بومی و محلی و سایر ارگانهای همكار این آتش سوزی ها را مهار كنند.
مدیركل حفاظت محیط زیست استان بوشهر در این خصوص عنوان كرد: تحقیقات برای علل آتش سوزی ادامه داشته و در این آتش سوزی ها میزان ۳ هكتار از پوشش علوفه ای و درختچه ای این مناطق طعمه حریق شدند.
فرهاد قلی نژاد از همشهریان درخواست نمود باتوجه به وضعیت خوب پوشش گیاهی در استان بواسطه بارش های خوب هنگام ورود به طبیعت و اقدام به ایجاد آتش تا زمانی كه آتش را خاموش ننموده اند مبادرت به ترك محل نمایند.
او همینطور از همه دوستداران طبیعت درخواست نمود در صورت مشاهده هر گونه آتش سوزی و تخلف گزارشات خودرا به نزدیكترین اداره یا پاسگاه محیط بانی اطلاع داده و یا با شماره تلفن ۱۵۴۰ تماس حاصل نمایند.
منبع:

1399/01/12
22:12:02
5.0 / 5
2543
تگهای خبر: بارش , حفاظ , دستگاه , محیط بان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است