مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران:

از جان گذشتگی محیط بانان با هیچ معیاری جبران پذیر نیست

از جان گذشتگی محیط بانان با هیچ معیاری جبران پذیر نیست

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیركل حفاظت محیط زیست استان تهران ضمن تاكید بر ضرورت حمایت همه جانبه همه دولت، دستگاه قانونگذار، مسئولین و مردم از محیط بانان كشور برای حفاظت هرچه بهتر از طبیعت شكننده كشور، اظهار داشت: اگر تلاش و جانفشانی و عشق محیط بانان كشور نبود به جرأت می توان اظهار داشت كه امروز طبیعت و حیات وحشی هم در كشور نبود.


به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، سعید محمودی همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و روز ملی محیط بان، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای محیط بان و شهدای راه حفاظت از عرصه های طبیعی کشور، در پیامی ضمن تبریک این روز، اظهار داشت: فداکاری، دلسوزی و از خودگذشتگی محیط بانان برای دفاع و صیانت از حریم مقدس طبیعت و تنوع زیستی با هیچ معیار و میزانی جبران شدنی نیست.
وی با اشاره به اینکه عشق به طبیعت و حیات وحش در محیط بانان و شغل محیط بانی یک عشق پاک و الهی است، اضافه کرد: محیط بانان عاشقان گم نام و بی ادعایی هستند که جهادگونه جان خودرا در معرض انواع و اقسام خطرات و لطمه ها قرار داده اند تا با کمترین مزد و چشمداشت و امکاناتی از انفال و منابع ناب الهی مراقبت و حفاظت کنند.
محمودی در این پیام بر ضرورت حمایت همه جانبه همه دولت، دستگاه قانونگذار، مسئولین و مردم از محیط بانان کشور این قشر مظلوم و فداکار برای حفاظت هرچه بهتر از طبیعت شکننده کشور تاکید کرد و اظهار داشت: اگر تلاش و جانفشانی و عشق محیط بانان کشور نبود به جرأت می توان اظهار داشت که امروز طبیعت و حیات وحشی هم در کشور نبود.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، او در آخر با تبریک این روز به همه محیط بانان کشور، اشاره کرد: افتخار می کنم که یک محیط بان هستم و با تمام وجود حامی و دوستدار محیط بانان هستم.
منبع:

1399/04/14
16:37:15
5.0 / 5
1897
تگهای خبر: حفاظ , حمایت , دستگاه , محیط بان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است