هوای پایتخت در نخستین روز پاییز برای گروه های حساس ناسالم می شود

هوای پایتخت در نخستین روز پاییز برای گروه های حساس ناسالم می شود

حیوان خانگی بگیر: برپایه اعلام شركت كنترل كیفیت هوای تهران، در نخستین روز پاییز سال ۹۹ كیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار خواهد گرفت و تداوم این شرایط نامطلوب طی روز پیشبینی می شود.به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، بر مبنای پیشبینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در صبحگاه امروز (۱ مهر ماه) کیفیت هوا در مناطق پرتردد در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار می گیرد که ناشی از حاکمیت جو آرام همراه با آغاز تردد خودرو ها است.

طی روز با عدم وزش باد مؤثر شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم نخواهد شد ازاین رو انتظار می رود کیفیت هوا در بیشتر مناطق در وضعیت نامطلوب باقی بماند.

در اواخر وقت هم پیشبینی می شود که با افزایش ترافیک و تداوم شرایط آرام جوی تجمع ذرات معلق سبب شود کیفیت هوای پایتخت در بیشتر مناطق پرتردد در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

با افزایش نسبی تندی باد تا بامداد فردا (۲ مهر ماه) و با وجود آغاز تردد خودرو ها تا حدودی از غلظت آلاینده ها کاسته خواهد شد و به تبع آن شاهد برقراری شرایط قابل قبول در بیشتر مناطق خواهیم بود.

طی روز عدم وزش باد مؤثر سبب تجمع آلاینده ها می شود که کاهش کیفیت هوا در بعضی مناطق پرتردد را به دنبال خواهد داشت. با تداوم این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۲ مهر ماه) تجمع آلاینده ها بخصوص ذرات معلق در بیشتر مناطق پایتخت و درنتیجه برقراری وضعیت ناسالم برای گروه های حساس دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش حیوان خانگی بگیر به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۹۲ بود و هوای پایتخت در شرایط قابل قبول قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۹۵ است و کیفیت هوا در محدوده قابل قبول است.

منبع:

1399/07/01
14:36:30
5.0 / 5
1433
تگهای خبر: كیفیت , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است