جزییات جدید از نحوه شهادت دو محیط بان زنجانی

جزییات جدید از نحوه شهادت دو محیط بان زنجانی

حیوان خانگی بگیر: زنجان بنا بگفته فرمانده یگاه حفاظت سازمان حفاظت محیط زیست، دو محیط بان زنجان با تیر جنگی به شهادت رسیده اند.سرهنگ جمشید محبت خانی دقایقی پیش در گفت و گو با شبکه خبر، با اشاره به جزییات شهادت دو محیط بان زنجانی با اعلان اینکه روز گذشته (۱۶ فروردین ماه) ساعت ۱۸: ۳۰ دو محیط بان در منطقه فیله خاصه به سرنشینان یک دستگاه نیسان مشکوک می شوند که مبادرت به تعقیب این افراد که در حال شکار بدون مجوز بودند، می کنند.

وی اشاره کرد: تعقیب و گریز ادامه داشته و سرنشینان خودروی نیسان، خودرو را به سمت جاده زنجان به قزوین هدایت می کنند که در این شرایط نیروهای محیط زیست بوسیله تماس با تلفن همراه و بی سیم مراتب را به مسئولان امر گزارش می دهند.

این مسئول افزود: در ادامه تعقیب و گریز، خودروی شکارچیان بدون مجوز وارد مسیر فرعی شده و تعقیب یک ساعت ادامه داشته که از ساعت ۱۹: ۳۰ ارتباط محیط بانان با مرکز قطع می شود که بلافاصله نیروها وارد عمل می شوند که با تاریک شدن هوا جست وجوها به نتیجه نمی رسد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست با اعلان اینکه بامداد امروز (۱۷ فروردین ماه) و با تلاش نیروها پیکر این دو شهید در کنار خودروی خود پیدا شد که متاسفانه شکارچیان، آنها را با تیر جنگی به شهادت رساندند که در این رابطه پرونده تشکیل شده و موارد در حال بررسی است.

منبع:

1400/01/18
12:12:58
5.0 / 5
250
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است