تداوم خیزش گرد و خاك در نوار شرقی كشور

تداوم خیزش گرد و خاك در نوار شرقی كشور

به گزارش حیوان خانگی بگیر مدیر كل پیشبینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی با اشاره به رگبار و رعد و برق در بعضی نقاط كشور از تداوم گرد و خاك در نوار شرقی كشور بخصوص زابل اطلاع داد.احد وظیفه در گفتگو با ایسنا اظهاركرد: با عنایت به آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، در ساعت بعدازظهر امروز (۲۹ مرداد) برای ارتفاعات استان البرز و غرب مازندران، برخی نقاط استان های آذربایجان غربی، جنوب كرمان، جنوب سیستان و بلوچستان و برخی نقاط هرمزگان افزایش ابر و رگبار پراكنده، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: فردا ( ۳۰ مرداد) علاوه بر این مناطق برای جنوب شرق استان بوشهر هم شاهد افزایش ابر، رگبار پراكنده، گاهی رعد و برق و وزش باد خواهیم بود.

مدیركل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی اضافه كرد: در ساعت بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه (۳۱ مرداد و اول شهریور) برای جنوب كرمان، در بعضی نقاط هرمزگان و بوشهر و دامنه های زاگرس مركزی و جنوبی در استان های چهارمحال و بختیاری، كهگیلویه و بویراحمد و غرب فارس افزایش ابر، رگبار پراكنده، گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شود.

به گفته وظیفه در روز شنبه (۲ شهریور) اغلب مناطق كشور جوی آرام و آسمانی آفتابی خواهند داشت.

این كارشناس سازمان هواشناسی اضافه كرد: طی سه روز آینده همچنان وزش باد شدید در نوار شرقی كشور به خصوص در شرق منطقه زابل ادامه خواهد داشت. در شرق استان های یزد و كرمان و برخی نقاط خراسان جنوبی و جنوب خراسان رضوی هم وزش باد و خیزش گرد و خاك دور از انتظار نیست.

مدیر كل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی درانتها با اشاره به وضعیت جوی پایتخت دو روز آینده اظهار داشت: فردا و پس فردا (۳۰ و ۳۱ مرداد) آسمان تهران صاف و گاهی همراه با وزش باد خواهد بود. پیش بینی می شود كه دمای تهران طی این دو روز در گرمترین زمان به ۳۴ درجه سانتیگراد و خنك ترین زمان به ۲۳ درجه سانتیگراد برسد.
1398/05/29
14:46:04
5.0 / 5
2397
تگهای خبر: آسمان , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است