آسمان صاف تا قسمتی ابری عتبات عالیات

آسمان صاف تا قسمتی ابری عتبات عالیات

حیوان خانگی بگیر: مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی اظهار داشت: آسمان شهرهای نجف، كربلا و كاظمین طی دو روز آینده صاف تا قسمتی ابری پیش بینی می شود.صادق ضیائیان در گفت و گو با ایسنا اظهاركرد: آسمان مرز خسروی (قصرشیرین) فردا (۲۴ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر با بیشترین و كمترین دمای ۳۷ و ۲۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان مرزخسروی پس فردا (۲۵ مهرماه) كمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۵ و ۲۰ درجه سانتیگراد می رسد.

وی درباره وضعیت جوی مرز مهران طی دو روز آینده اظهار داشت: آسمان مهران فردا و پس فردا (۲۴ و ۲۵ مهرماه) كمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود. دمای هوا امروز در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۸ و ۲۲ درجه سانتیگراد و فردا در گرم ترین زمان به ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیائیان با اشاره به وضعیت جوی مرز شلمچه (خرمشهر) طی دو روز آینده (۲۴ و ۲۵ مهرماه) اظهاركرد: آسمان شلمچه فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی پیش بینی می شود. دمای هوا در این روز در گرمترین زمان ۴۰ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان شلمچه پس فردا صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۸ درجه سانتیگراد و ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد بود.

وی درباره وضعیت جوی ایلام طی دو روز آینده (۲۴ و ۲۵ مهرماه) اظهار داشت: آسمان این شهر فردا قسمتی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش افزایش باد و احتمال بارش خفیف باران با بیشترین و كمترین دمای ۲۸ و ۱۴ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان ایلام پس فردا كمی ابری گاهی همراه با افزایش باد با احتمال بارش پراكنده خواهد بود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۲۸ و ۱۵ درجه سانتیگراد می رسد.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه آسمان اهواز فردا (۲۴ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی خواهد بود، اظهار داشت: دمای هوای اهواز فردا در گرم ترین و خنك ترین زمان ۳۹ درجه سانتیگراد و ۲۱ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان این شهر پس فردا (۲۵ مهرماه) صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود. دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان به ۳۸ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان به ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد.

ضیائیان درباره وضعیت جوی كرمانشاه طی روزهای آینده (۲۴ و ۲۵ مهرماه) اظهاركرد: آسمان این شهر فردا صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر خواهد بود. دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۲۹ و ۱۴ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان كرمانشاه پس فردا كمی تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۲۷ و ۱۲ درجه سانتیگراد می رسد.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی درمورد وضعیت جوی بستان طی دو روز آینده (۲۴ و ۲۵ مهرماه) اظهار داشت: آسمان این شهر فردا صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار صبحگاهی با بیشتری و كمترین دمای ۳۷ و ۲۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. آسمان این شهر پس فردا صاف تا قسمتی ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در این روز در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۷ و ۲۱ درجه سانتیگراد می رسد.

وی با اشاره به وضعیت جوی شهر نجف طی دو روز آینده (۲۴ و ۲۵ مهرماه) اظهاركرد: آسمان این شهر فردا صاف گاهی همراه با افزایش ابر از پس از ظهر وزش باد پیش بینی می شود. دمای هوا در این روز در گرمترین و خنك ترین زمان ۳۸ و ۲۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان نجف پس فردا صاف گاهی همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۸ و ۲۲ درجه سانتیگراد می رسد.

مدیركل پیش بینی و آگهی سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینكه آسمان شهر كاظمین فردا (۲۴ مهرماه) صاف تا كمی ابری گاهی همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاك خواهد بود، اظهار نمود: دمای هوا در این روز به ۳۷ و ۲۲ درجه سانتیگراد می رسد. آسمان كاظمین پس فردا (۲۵ مهرماه) صاف گاهی همراه با وزش باد و خیزش گرد و خاك خواهد بود و دمای هوا در این روز در گرم ترین زمان ۳۷ درجه سانتیگراد و در خنك ترین زمان ۲۳ درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

ضیائیان درانتها درباره وضعیت جوی كربلا طی روزهای آینده (۲۴ و ۲۵ مهرماه) اظهار داشت: آسمان این شهر صاف گاهی همراه با افزایش ابر پیش بینی می شود و بیشینه و كمینه دمای این شهر ۳۸ و ۲۲ درجه سانتیگراد خواهد بود. آسمان كربلا پس فردا صاف تا قسمتی ابری به تدریج همراه با وزش باد پیش بینی می شود و دمای هوا در گرم ترین و خنك ترین زمان به ۳۷ و ۲۳ درجه سانتیگراد می رسد.

منبع:

1398/07/23
15:09:59
5.0 / 5
2009
تگهای خبر: آسمان , بارش , گرد و خاك , هوا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
حیوان خانگی GetPet

حیوان خانگی بگیر


واگذاری حیوانات خانگی

getpet.ir - مالکیت محتوا و شکل سایت حیوان خانگی بگیر محفوظ است